scorecardresearch

CE Ürün Uygunluk Testleri - EUROLAB

0 izlenme
Kategori Teknoloji
Eklenme Tarihi 2 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
AVRUPA STANDARDLARINDA ÜRÜN UYGUNLUK TESTLERİ, ÜRÜN GRUBUNA BAĞLI OLARAK; GIDA ÜRÜNLERİ, TEKSTİL ÜRÜNLERİ, ÇEŞİTLİ MAKİNE GRUPLARI, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER VE DAHA BİRÇOK SEKTÖRÜ İÇİNE ALAN, ÇOK BÜYÜK BİR YELPAZE DE GERÇEKLEŞMEKTEDİR. ÜRÜN UYGUNLUK TESTLERİ, BİR FİRMA TARAFINDAN PAZARLANAN HİZMET VE ÜRÜNLERİN MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE UYGUN OLUP OLMADIĞININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SÖZ KONUSU ÜRÜN VE HİZMETLERİN TAŞIDIĞI RİSKLERİ ORTAYA KOYMAK AMACI İLE YAPILMAKTADIR.
ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK CİHAZLAR, BASINÇLI KAPLAR, MEDİKAL CİHAZLAR GİBİ TÜM SEKTÖRLERDE AVRUPA STANDARDLARINA GÖRE UYGUNLUK DEĞERLENDİRMESİ YAPILMALIDIR, BU TESTLERDEN SONRA ONAYLANMIŞ KURULUŞLAR NEZDİNDE BELGELENDİRMELER YAPILIR.
TEST, MUAYENE VE/VEYA CE SERTİFİKASYON ÇALIŞMALARI İÇEREN ÜRÜN UYGUNLUĞUNU DEĞERLENDİRME PROSEDÜRLERİ (MODÜLLER) TAKİP EDİLEREK, ÜRÜN PİYASAYA ÇIKMADAN ÖNCE BU İŞLEMLER TAMAMLANMIŞ OLMALIDIR. ÜRETİCİLERİMİZ, ÜRÜNLERİNİN KAPSAMLARI İÇERİSİNDE BULUNDUKLARI YÖNETMELİKLERİ DOĞRULAYARAK GEREKİYORSA BU ALANDA UYGUNLUK DEĞERLENDİRME İŞLEMİ SUNMAK İÇİN YETKİLENDİRİLMİŞ ONAYLANMIŞ KURULUŞLARA BAŞVURMALIDIRLAR.
LABORATUVARIMIZ EUROLAB İLE ÇALIŞABİLİRSİNİZ.
www.eurolab.com.tr/sektorel-test-ve-analizler/uygunluk-testleri/uygunluk-belgelendirme-testleri
Etiketler